Закінчились зйомки авантюрної комедії «Шляхетні волоцюги»

Завершився знімальний період авантюрної комедії про пригоди львівських батярів «Шляхетні волоцюги» режисера Олександра Березаня за сценарієм Дмитра Наумова та Тараса Боровока.

Про це «Детектору Медіа» повідомили в прес-службі Держкіно.

Виробництво компанії «Ганзафільм», продюсери стрічки Геннадій Богук та Дмитро Кравченко. У ролях – Ірина Гришак (Христя), Павло Кружнов (Збишек), Юрій Хвостенко (Мирослав), Іван Шаран (Богдан), Олег Примогенов (Оттон), Ксенія Ніколаєва (Баронеса).

Місце і час дії – довоєнний Львів, 1938-39-і роки. Поштовхом до написання сценарію стала польська стрічка 1939-го року, де вперше прозвучала популярна пісня «Тільки у Львові». Проте фільм Олександра Березаня не є сучасним ремейком.

«Нам дуже пощастило з акторами. На кожну сцену налаштовувались весело, постійно жартували і це створювало відповідну атмосферу на майданчику. Адже ми знімали комедію! Актори залюбки імпровізували та проявляли ініціативу. Всі викладались на 100%. Сподіваємось, глядачі отримають задоволення від перегляду нашої стрічки», – зазначив режисер Олександр Березань.

За сюжетом, дія «Шляхетних волоцюг» відбувалась у Львові, Варшаві та навіть… Африці. У фільмі задіяні півтисячі акторів масових сцен, а в епізодичних ролях зіграли Брати Гадюкіни та музичний гурт RayBand. Одну із ролей утілив Євген Степанов, якого визнала Книга рекордів України актором із найнижчим зростом. Рекорд встановили саме на знімальному майданчику «Шляхетних волоцюг».

«Зйомки тривали два місяці. Перший етап відбувся у знакових місцях Львова: на площі Ринок, вулиці Вірменській, Личаківському кладовищі, в Домініканському соборі, Соборі святого Юри та інших упізнаваних місцях. Зокрема, на львівських вулицях знімали Варшаву, де відбувались деякі події фільму. Після екватору ми продовжили працювати у Києві, де будували об’єкти для ключових сцен»,- пояснив продюсер Дмитро Кравченко.

«Шляхетні волоцюги» – один із переможців 9-го пітчингу Держкіно. На великі екрани стрічка вийде восени 2018 року.

Share:

Отправлено