Фільм “Шляхетні волоцюги” представлять на Європейському кіноринку

15 лютого 2018 року

Компанія «Ганзафільм» представить повнометражний художній фільм «Шляхетні волоцюги» на Європейському кіноринку під час Берлінського міжнародного кінофестивалю, який розпочинається 15 лютого.

Заплановані переговори з міжнародними дистриб’юторами про продаж прав на фільм у різні країни світу і представниками кінофестивалів щодо участі у фестивалях. Слідкуйте за подальшими новинами на нашій сторінці.

Фільм «Шляхетні Волоцюги» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно 2016 року. Режисером є Олександр Березань, продюсером – Дмитро Кравченко. Сценарій написаний Тарасом Боровоком спільно з Дмитром Наумовим.

Сюжет картини розповідає про львівських батярів Бодю та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Аби життя було яскравим, шляхетні волоцюги вдаються до різних авантюр, залишаючись при цьому позитивними героями. Не очікувано для себе, вони стають опікунами молодої красуні та їхні пригоди набирають нових обертів. Події фільму відбуваються у Львові у 1938-39 роках.

Зйомки проходили у Львові у серпні-вересні 2017 року. Зараз триває постпродакшн фільму.

У ролях: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов та інші.

Прем’єра в Україні запланована на 27 вересня 2018 року.

«Берлінале» – це міжнародний кінофестиваль акредитований FIAPF (Міжнародна федерація асоціацій кінопродюсерів), який вважається одним із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу, і щорічно проходить у Берліні (Німеччина). Цьогоріч фестиваль триватиме з 15-го по 25-те лютого 2018-го року. У рамках «Берлінале» щорічно проводиться Європейський кіноринок (EFM), який є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків.

На Європейському кіноринку працюватиме Український стенд, організований спільно Асоціацією кіноіндустрії України, Державним агентством України з питань кіно, Міністерством закордонних справ України та провідними гравцями кіноіндустрії нашої країни.

Share:

Отправлено